Home Billingham Categorieën Billingham Schouder Tassen PressTop Serie Billingham 306 donderdag, 09 februari 2012

Billingham 306



Billingham 306

De 306 vertegenwoordigt de Billingham PressTop met maximale toegang tot de tas.

De 306 is gebouwd met behulp van een Softweave canvas met Billingham StormBlock bescherming.
Gelijkend op de 335 in grootte, maar zonder de grote voorste zak, waardoor de tas compacter wordt. De 306 heeft ook SuperFlex delen, de 8-15, 9-15 en flap, een achterzak met rits, militaire spec. over de gehele gordel, lederen schouderpad, 2-weg grijper handgrepen en messing fittingen.

De 306 is zeer geschikt voor een medium kit van een 35mm of medium formaat, maar de twee voorste zakken bieden ruimte voor accessoires en optionele AVEA kant zakken kunnen worden toegevoegd voor meer ruimte.

Bevat
Nieuw, zacht weefsel dat helpt schaafwonden te elimineren, gecombineerd met Billingham StormBlock voor volledig waterdicht canvas. Billingham PressTop geeft u eenvoudig toegang tot uw camera-apparatuur, door middel van een ritssluiting. Gat-vrije zip-uiteinden voorkomen dat water en stof binnendringen en dubbele zip-Pullers beschermen de inhoud als u in menigten werkt. Dubbele grijper handgrepen met originele Billingham lederen greep. Hoofdcompartiment heeft vier interne platte zakken voor filters enz. Superflex delen en een dikke gesloten cel schuim basis. Verstelbare schouderriem tilband met SP20 schouder pad.

Capaciteit:
...

Binnenmaat:
B35,5 x D15 x H21,5 cm

Buitenmaat:
B37 x D18 x H23 cm

Kleuren:
Black/Tan, Khaki/Tan

Materiaal:
StormBlock waterdicht canvas

Gewicht (leeg) :
2 Kg



Terug naar overzicht